LP5951MFX-1.5/NOPB
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta LP5951MFX-1.5/NOPB luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero LP5951MFX-1.5/NOPB
Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 1.5V 150MA SOT23-5
(Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
Product parameter
Osa numero LP5951MFX-1.5/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 1.5V 150MA SOT23-5 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 234647 pcs Tietolomake
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännitepudotus (max) 0.35V @ 150mA
Jännite - lähtö (min / kiinteä) 1.5V Voltage - lähtö (Max) -
Jännite - tulo (Max) 5.5V Toimittaja Device Package SOT-23-5
Sarja - Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature, Short Circuit
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case SC-74A, SOT-753
PSRR 60dB ~ 50dB (100Hz ~ 10kHz) lähtö Tyyppi Fixed
Output Configuration Positive Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Lukumäärä Regulators 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 16 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.5V 150mA SOT-23-5
Nykyinen - Supply (Max) 70µA Nykyinen - lepotilassa (Iq) 55µA
Nykyinen - Tuotos 150mA Ohjaustoiminnot Enable