LP5952LCX-1.5/NOPB
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta LP5952LCX-1.5/NOPB luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero LP5952LCX-1.5/NOPB
Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 1.5V 350MA 6-USON
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero LP5952LCX-1.5/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 1.5V 350MA 6-USON Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5827 pcs Tietolomake
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännitepudotus (max) 0.2V @ 350mA
Jännite - lähtö (min / kiinteä) 1.5V Voltage - lähtö (Max) -
Jännite - tulo (Max) 4.5V Toimittaja Device Package 6-USON (2x2)
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 6-UFDFN
PSRR 80dB ~ 64dB (10Hz ~ 100kHz) lähtö Tyyppi Fixed