Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > PMIC - jännitesäätimet - lineaarinen > LP5952TL-1.4/NOPB
LP5952TL-1.4/NOPB
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta LP5952TL-1.4/NOPB luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero LP5952TL-1.4/NOPB
Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 1.4V 350MA 5DSBGA
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero LP5952TL-1.4/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 1.4V 350MA 5DSBGA Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4831 pcs Tietolomake
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännitepudotus (max) 0.2V @ 350mA
Jännite - lähtö (min / kiinteä) 1.4V Voltage - lähtö (Max) -
Jännite - tulo (Max) 4.5V Toimittaja Device Package 5-DSBGA (1.41x1.08)
Pakkaus Original-Reel® Pakkaus / Case 5-WFBGA, DSBGA
PSRR 80dB ~ 64dB (10Hz ~ 100kHz) lähtö Tyyppi Fixed