Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > PMIC - jännitesäätimet - lineaarinen > REG1118-2.85/2K5
REG1118-2.85/2K5
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta REG1118-2.85/2K5 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero REG1118-2.85/2K5
Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LIN 2.85V 800MA SOT223-4
(Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs
Product parameter
Osa numero REG1118-2.85/2K5 Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LIN 2.85V 800MA SOT223-4 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 63184 pcs Tietolomake
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännitepudotus (max) 1.3V @ 800mA
Jännite - lähtö (min / kiinteä) 2.85V Voltage - lähtö (Max) -
Jännite - tulo (Max) 6V Toimittaja Device Package SOT-223-4
Sarja - Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case TO-261-4, TO-261AA
PSRR 56dB (120Hz) lähtö Tyyppi Fixed
Output Configuration Positive Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C
Lukumäärä Regulators 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 8 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.85V 800mA SOT-223-4
Nykyinen - lepotilassa (Iq) 7mA Nykyinen - Tuotos 800mA