Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > PMIC - jännitesäätimet - lineaarinen > REG113EA-2.85/2K5
REG113EA-2.85/2K5
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta REG113EA-2.85/2K5 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero REG113EA-2.85/2K5
Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 2.85V 400MA 8VSSOP
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero REG113EA-2.85/2K5 Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 2.85V 400MA 8VSSOP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4559 pcs Tietolomake
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännitepudotus (max) 0.41V @ 400mA
Jännite - lähtö (min / kiinteä) 2.85V Voltage - lähtö (Max) -
Jännite - tulo (Max) 10V Toimittaja Device Package 8-VSSOP
Sarja - Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature
Pakkaus Cut Tape (CT) Pakkaus / Case 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
PSRR 65dB (120Hz) lähtö Tyyppi Fixed