REG711EA-2.5/250
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta REG711EA-2.5/250 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero REG711EA-2.5/250
Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG SWITCHD CAP 2.5V 8VSSOP
(Yhdysvaltain dollareina)
750 pcs
Product parameter
Osa numero REG711EA-2.5/250 Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG SWITCHD CAP 2.5V 8VSSOP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 69090 pcs Tietolomake
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännite - lähtö (min / kiinteä) 2.5V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Min) 1.8V
Jännite - tulo (Max) 5.5V topologia Charge Pump
Synchronous Tasasuuntaaja No Toimittaja Device Package 8-VSSOP
Sarja - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) lähtö Tyyppi Fixed
Output Configuration Positive Muut nimet 296-32219-2
REG711EA-2.5/250-ND
REG711EA-2.5/250G4
REG711EA-2.5/250G4-ND
REG711EA25250
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TA) Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 2 (1 Year)
Valmistajan toimitusaika 8 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
toiminto Step-Up/Step-Down Taajuus - Switching 1MHz
Yksityiskohtainen kuvaus Charge Pump Switching Regulator IC Positive Fixed 2.5V 1 Output 50mA 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Nykyinen - Tuotos 50mA