REG711EA-2.7/250
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta REG711EA-2.7/250 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero REG711EA-2.7/250
Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG SWITCHD CAP 2.7V 8VSSOP
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero REG711EA-2.7/250 Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG SWITCHD CAP 2.7V 8VSSOP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5163 pcs Tietolomake
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännite - lähtö (min / kiinteä) 2.7V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Min) 1.8V
Jännite - tulo (Max) 5.5V topologia Charge Pump
Synchronous Tasasuuntaaja No Toimittaja Device Package 8-VSSOP
Sarja - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) lähtö Tyyppi Fixed
Output Configuration Positive Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TA)
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 2 (1 Year) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
toiminto Step-Up/Step-Down Taajuus - Switching 1MHz
Yksityiskohtainen kuvaus Charge Pump Switching Regulator IC Positive Fixed 2.7V 1 Output 50mA 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Nykyinen - Tuotos 50mA