Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > Sulautetut - mikrokontrollerit > SM320F2812HFGM150
SM320F2812HFGM150
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta SM320F2812HFGM150 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero SM320F2812HFGM150
Valmistaja N/A
Kuvaus IC MCU 32BIT 256KB FLASH 172CFP
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero SM320F2812HFGM150 Valmistaja N/A
Kuvaus IC MCU 32BIT 256KB FLASH 172CFP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5484 pcs Tietolomake
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännite - Supply (Vcc / Vdd) 1.81 V ~ 2 V
Toimittaja Device Package 172-CFP Nopeus 150MHz
Sarja C2000™ C28x Fixed-Point RAM Koko 18K x 16
Program Memory Type FLASH Program Memory Size 256KB (128K x 16)
oheislaitteet DMA, POR, PWM, WDT Pakkaus Tray
Pakkaus / Case 172-BCQFP Exposed Pad and Tie Bar Oscillator tyyppi Internal
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C (TA) I / O-numero 56
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
EEPROM Koko - Yksityiskohtainen kuvaus C28x C2000™ C28x Fixed-Point Microcontroller IC 32-Bit 150MHz 256KB (128K x 16) FLASH 172-CFP