Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > Sulautetut - mikrokontrollerit > SM320F2812KGDS150A
SM320F2812KGDS150A
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta SM320F2812KGDS150A luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero SM320F2812KGDS150A
Valmistaja N/A
Kuvaus IC MCU 32BIT 256KB FLASH 0XCEPT
Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
In Stock 332 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
36 pcs
Product parameter
Osa numero SM320F2812KGDS150A Valmistaja N/A
Kuvaus IC MCU 32BIT 256KB FLASH 0XCEPT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 332 pcs Tietolomake
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännite - Supply (Vcc / Vdd) 1.81 V ~ 2 V
Toimittaja Device Package 0-XCEPT Nopeus 150MHz
Sarja C2000™ C28x Fixed-Point RAM Koko 18K x 16
Program Memory Type FLASH Program Memory Size 256KB (128K x 16)
oheislaitteet DMA, POR, PWM, WDT Pakkaus Tube
Pakkaus / Case Die Oscillator tyyppi Internal
Käyttölämpötila -55°C ~ 220°C (TA) I / O-numero 56
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 42 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant EEPROM Koko -
Yksityiskohtainen kuvaus C28x C2000™ C28x Fixed-Point Microcontroller IC 32-Bit 150MHz 256KB (128K x 16) FLASH 0-XCEPT Datamuuntimet A/D 16x12b