Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > Logiikka - FIFO: n muisti > SN74V283-15PZA
SN74V283-15PZA
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta SN74V283-15PZA luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero SN74V283-15PZA
Valmistaja N/A
Kuvaus IC SYNC FIFO MEM 32768X18 80LQFP
(Yhdysvaltain dollareina)
90 pcs
Product parameter
Osa numero SN74V283-15PZA Valmistaja N/A
Kuvaus IC SYNC FIFO MEM 32768X18 80LQFP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1846 pcs Tietolomake
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännite - Supply 3.15V ~ 3.45V
Toimittaja Device Package 80-LQFP (14x14) Sarja 74V
uusintalähetyksien Capability Yes Ohjelmoitava Liput Support Yes
Pakkaus Tray Pakkaus / Case 80-LQFP
Muut nimet 296-12486
SN74V28315PZA
Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 4 (72 Hours)
muistin koko 576K (32K x 18)(64K x 9) Valmistajan toimitusaika 6 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant toiminto Synchronous
FWFT Support Yes expansion Depth, Width
Datanopeus 66.7MHz Nykyinen - Supply (Max) 35mA