Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > Logiikka - FIFO: n muisti > SN74V293-15PZAG4
SN74V293-15PZAG4
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta SN74V293-15PZAG4 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero SN74V293-15PZAG4
Valmistaja N/A
Kuvaus IC FIFO 65536X18 SYNCH 80LQFP
(Yhdysvaltain dollareina)
90 pcs
Product parameter
Osa numero SN74V293-15PZAG4 Valmistaja N/A
Kuvaus IC FIFO 65536X18 SYNCH 80LQFP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 2109 pcs Tietolomake
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännite - Supply 3.15V ~ 3.45V
Toimittaja Device Package 80-LQFP (14x14) Sarja 74V
uusintalähetyksien Capability Yes Ohjelmoitava Liput Support Yes
Pakkaus Tray Pakkaus / Case 80-LQFP
Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 4 (72 Hours) muistin koko 1.125M (64K x 18)(128K x 9)
Valmistajan toimitusaika 42 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
toiminto Synchronous FWFT Support Yes
expansion Depth, Width Datanopeus 66.7MHz
Nykyinen - Supply (Max) 35mA Linja Suunnattu Uni-Directional