Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > Logiikka - FIFO: n muisti > SN74V3660-10PEU
SN74V3660-10PEU
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta SN74V3660-10PEU luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero SN74V3660-10PEU
Valmistaja N/A
Kuvaus IC FIFO 8KX18 128QFP
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero SN74V3660-10PEU Valmistaja N/A
Kuvaus IC FIFO 8KX18 128QFP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4739 pcs Tietolomake
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännite - Supply 3.15V ~ 3.45V
Toimittaja Device Package 128-LQFP (14x20) Sarja 74V
uusintalähetyksien Capability Yes Ohjelmoitava Liput Support Yes
Pakkaus Tray Pakkaus / Case 128-LQFP
Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours) muistin koko 144K (4K x 36)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant toiminto Synchronous
FWFT Support Yes expansion Depth, Width
Datanopeus 100MHz Nykyinen - Supply (Max) 40mA