Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > Logiikka - FIFO: n muisti > SN74V3640-7PEU
SN74V3640-7PEU
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta SN74V3640-7PEU luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero SN74V3640-7PEU
Valmistaja N/A
Kuvaus IC 1024X36 FIFO MEMORY 128LQFP
(Yhdysvaltain dollareina)
72 pcs
Product parameter
Osa numero SN74V3640-7PEU Valmistaja N/A
Kuvaus IC 1024X36 FIFO MEMORY 128LQFP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 2737 pcs Tietolomake
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännite - Supply 3.15V ~ 3.45V
Toimittaja Device Package 128-LQFP (14x20) Sarja 74V
uusintalähetyksien Capability Yes Ohjelmoitava Liput Support Yes
Pakkaus Tray Pakkaus / Case 128-LQFP
Muut nimet 296-14940 Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours)
muistin koko 36K (1K x 36) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
toiminto Synchronous FWFT Support Yes
expansion Depth, Width Datanopeus 133.3MHz
Nykyinen - Supply (Max) 40mA Linja Suunnattu Uni-Directional