Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > PMIC - jännitesäätimet - lineaarinen > TPS715A33DRBRG4
TPS715A33DRBRG4
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta TPS715A33DRBRG4 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero TPS715A33DRBRG4
Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 3.3V 80MA 8SON
(Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
Product parameter
Osa numero TPS715A33DRBRG4 Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 3.3V 80MA 8SON Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 128728 pcs Tietolomake
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännitepudotus (max) 1.12V @ 80mA
Jännite - lähtö (min / kiinteä) 3.3V Voltage - lähtö (Max) -
Jännite - tulo (Max) 24V Toimittaja Device Package 8-SON (3x3)
Sarja - Suojausominaisuudet Over Current, Reverse Polarity
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 8-VDFN Exposed Pad
PSRR 60dB (100kHz) lähtö Tyyppi Fixed
Output Configuration Positive Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Lukumäärä Regulators 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 2 (1 Year) Valmistajan toimitusaika 28 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 80mA 8-SON (3x3)
Nykyinen - Supply (Max) 5.8µA Nykyinen - lepotilassa (Iq) 4.2µA
Nykyinen - Tuotos 80mA Ohjaustoiminnot -