Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > PMIC - jännitesäätimet - lineaarinen > TPS715A33DRVR
TPS715A33DRVR
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta TPS715A33DRVR luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero TPS715A33DRVR
Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 3.3V 80MA 6SON
(Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs6000 pcs15000 pcs
Product parameter
Osa numero TPS715A33DRVR Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 3.3V 80MA 6SON Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 147346 pcs Tietolomake
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännitepudotus (max) 1.12V @ 80mA
Jännite - lähtö (min / kiinteä) 3.3V Voltage - lähtö (Max) -
Jännite - tulo (Max) 24V Toimittaja Device Package 6-SON (2x2)
Sarja - Suojausominaisuudet Over Current, Reverse Polarity
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 6-WDFN Exposed Pad
PSRR 60dB (100kHz) lähtö Tyyppi Fixed
Output Configuration Positive Muut nimet 296-22584-2
TPS715A33DRVRG4
TPS715A33DRVRG4-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Lukumäärä Regulators 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 2 (1 Year)
Valmistajan toimitusaika 14 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 80mA 6-SON (2x2) Nykyinen - Supply (Max) 5.8µA
Nykyinen - lepotilassa (Iq) 4.2µA Nykyinen - Tuotos 80mA