TPS728185315EVM267
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta TPS728185315EVM267 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero TPS728185315EVM267
Valmistaja N/A
Kuvaus TPS728185315EVM267
Lyijytön tila / RoHS-tila Ei sovelleta / Ei sovelleta
In Stock 9523 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
Product parameter
Osa numero TPS728185315EVM267 Valmistaja N/A
Kuvaus TPS728185315EVM267 Lyijytön tila / RoHS-tila Ei sovelleta / Ei sovelleta
Määrä saatavilla 9523 pcs Tietolomake
Kategoria Kehityslevyt, sarjat, ohjelmoijat Voltage - lähtö 1.85V or 3.15V
Jännite - Input 2.7 V ~ 6.5 V Hyödynnetään IC / Part TPS728185315
Toimitetaan sisältö Board(s) Sarja -
Säädintyyppi Positive Fixed Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 42 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Not applicable / Not applicable
Yksityiskohtainen kuvaus TPS728185315 1 - Single Channels per IC Positive Fixed Linear Voltage Regulator Evaluation Board Nykyinen - Tuotos 200mA