Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > PMIC - jännitesäätimet - lineaarinen > TPS728185315YZUT
TPS728185315YZUT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta TPS728185315YZUT luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero TPS728185315YZUT
Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LIN 1.85/3.15V 5DSBGA
(Yhdysvaltain dollareina)
750 pcs
Product parameter
Osa numero TPS728185315YZUT Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LIN 1.85/3.15V 5DSBGA Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 76312 pcs Tietolomake
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännitepudotus (max) 0.4V @ 200mA
Jännite - lähtö (min / kiinteä) 1.85V, 3.15V Voltage - lähtö (Max) -
Jännite - tulo (Max) 6.5V Toimittaja Device Package 5-DSBGA (1x1.37)
Sarja - Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature, Under Voltage Lockout (UVLO)
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 5-UFBGA, DSBGA
PSRR 65dB ~ 40dB (100Hz ~ 100kHz) lähtö Tyyppi Fixed
Output Configuration Positive Muut nimet 296-32550-2
TPS728185315YZUT-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Lukumäärä Regulators 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 8 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.85V, 3.15V 200mA 5-DSBGA (1x1.37) Nykyinen - Supply (Max) 120µA
Nykyinen - lepotilassa (Iq) 80µA Nykyinen - Tuotos 200mA