DS1666S-10
DS1666S-10
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta DS1666S-10 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero DS1666S-10
Valmistaja Maxim Integrated
Kuvaus IC DIG POT 10K 16SOIC
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 4861 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero DS1666S-10 Valmistaja Maxim Integrated
Kuvaus IC DIG POT 10K 16SOIC Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 4861 pcs Tietolomake DS1666
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännite - Supply 5V
Toleranssi ±20% Lämpötilan kerroin (Typ) 750 ppm/°C
kynttilä Pseudo-Logarithmic Toimittaja Device Package 16-SOIC
Sarja - Vastus - pyyhkijä (ohmia) (tyyppi) 350
Resistance (ohmia) 10k Pakkaus Tube
Pakkaus / Case 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Muut nimet DS1666S10
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Niiden määrä 128
Lukumäärä Circuits 1 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
muistin tyyppi Volatile Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
liitäntä Up/Down (U/D, INC, CS) ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus Digital Potentiometer 10k Ohm 1 Circuit 128 Taps Up/Down (U/D, INC, CS) Interface 16-SOIC kokoonpano Potentiometer