DS1666S-50+
DS1666S-50+
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta DS1666S-50+ luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero DS1666S-50+
Valmistaja Maxim Integrated
Kuvaus IC DIG POT 50K 16SOIC
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero DS1666S-50+ Valmistaja Maxim Integrated
Kuvaus IC DIG POT 50K 16SOIC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4747 pcs Tietolomake DS1666
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännite - Supply 5V
Toleranssi ±20% Lämpötilan kerroin (Typ) 750 ppm/°C
kynttilä Pseudo-Logarithmic Toimittaja Device Package 16-SOIC
Sarja - Vastus - pyyhkijä (ohmia) (tyyppi) 350
Resistance (ohmia) 50k Pakkaus Tube
Pakkaus / Case 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Niiden määrä 128 Lukumäärä Circuits 1
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) muistin tyyppi Volatile
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant liitäntä Up/Down (U/D, INC, CS)
ominaisuudet - Yksityiskohtainen kuvaus Digital Potentiometer 50k Ohm 1 Circuit 128 Taps Up/Down (U/D, INC, CS) Interface 16-SOIC