DS1868BS-050+
DS1868BS-050+
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta DS1868BS-050+ luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero DS1868BS-050+
Valmistaja Maxim Integrated
Kuvaus IC DGTL POT 50K 2CH 16SOIC
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs1000 pcs
Product parameter
Osa numero DS1868BS-050+ Valmistaja Maxim Integrated
Kuvaus IC DGTL POT 50K 2CH 16SOIC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 35409 pcs Tietolomake DS1868B
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännite - Supply 2.7 V ~ 3.3 V, 5V
Toleranssi ±20% Lämpötilan kerroin (Typ) 750 ppm/°C
kynttilä Linear Toimittaja Device Package 16-SO
Sarja - Vastus - pyyhkijä (ohmia) (tyyppi) 900
Resistance (ohmia) 50k Pakkaus Tube
Pakkaus / Case 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Niiden määrä 256 Lukumäärä Circuits 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) muistin tyyppi Volatile
Valmistajan toimitusaika 8 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
liitäntä Serial ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus Digital Potentiometer 50k Ohm 2 Circuit 256 Taps Serial Interface 16-SO kokoonpano Potentiometer