DS1868E-100
DS1868E-100
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta DS1868E-100 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero DS1868E-100
Valmistaja Maxim Integrated
Kuvaus IC DGTL POT 100K 2CH 20TSSOP
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 32097 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
5032 pcs
Product parameter
Osa numero DS1868E-100 Valmistaja Maxim Integrated
Kuvaus IC DGTL POT 100K 2CH 20TSSOP Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 32097 pcs Tietolomake DS1868
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännite - Supply 2.7 V ~ 3.3 V, 5V
Toleranssi ±20% Lämpötilan kerroin (Typ) 750 ppm/°C
kynttilä Linear Toimittaja Device Package 20-TSSOP
Sarja - Vastus - pyyhkijä (ohmia) (tyyppi) 400
Resistance (ohmia) 100k Pakkaus Tube
Pakkaus / Case 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Niiden määrä 256 Lukumäärä Circuits 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) muistin tyyppi Volatile
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant liitäntä Serial
ominaisuudet Cascade Pin Yksityiskohtainen kuvaus Digital Potentiometer 100k Ohm 2 Circuit 256 Taps Serial Interface 20-TSSOP