Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > PMIC - jännitesäätimet - lineaarinen > MAX8891EXK35+T
MAX8891EXK35+T
MAX8891EXK35+T
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MAX8891EXK35+T luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MAX8891EXK35+T
Valmistaja Maxim Integrated
Kuvaus IC REG LINEAR 3.5V 150MA SC70-5
(Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs
Product parameter
Osa numero MAX8891EXK35+T Valmistaja Maxim Integrated
Kuvaus IC REG LINEAR 3.5V 150MA SC70-5 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 113178 pcs Tietolomake MAX8891-92Part Numbering System
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännitepudotus (max) 0.12V @ 120mA (Typ)
Jännite - lähtö (min / kiinteä) 3.5V Voltage - lähtö (Max) -
Jännite - tulo (Max) 6V Toimittaja Device Package SC-70-5
Sarja - Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
PSRR 65dB (10kHz) lähtö Tyyppi Fixed
Output Configuration Positive Muut nimet MAX8891EXK35+T-ND
MAX8891EXK35+TTR
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Lukumäärä Regulators 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.5V 150mA SC-70-5
Nykyinen - lepotilassa (Iq) 40µA Nykyinen - Tuotos 150mA