MAX8891EXK45+
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MAX8891EXK45+ luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | MAX8891EXK45+ |
|---|---|
| Valmistaja | Maxim Integrated |
| Kuvaus | IC REG LINEAR 4.5V 150MA SC70-5 |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | |||
- Tuoteparametri
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | MAX8891EXK45+ | Valmistaja | Maxim Integrated |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | IC REG LINEAR 4.5V 150MA SC70-5 | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 100362 pcs | Tietolomake | MAX8891-92 |
| Kategoria | Integroidut piirit (IC) | Jännitepudotus (max) | 0.12V @ 120mA (Typ) |
| Jännite - lähtö (min / kiinteä) | 4.5V | Voltage - lähtö (Max) | - |
| Jännite - tulo (Max) | 6V | Toimittaja Device Package | SC-70-5 |
| Sarja | - | Suojausominaisuudet | Over Current, Over Temperature |
| Pakkaus | Strip | Pakkaus / Case | 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 |
| PSRR | 65dB (10kHz) | lähtö Tyyppi | Fixed |
| Output Configuration | Positive | Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C |
| Lukumäärä Regulators | 1 | Asennustyyppi | Surface Mount |
| Yksityiskohtainen kuvaus | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 4.5V 150mA SC-70-5 | Nykyinen - lepotilassa (Iq) | 40µA |
| Nykyinen - Tuotos | 150mA | Ohjaustoiminnot | Enable |