Koti > Tuotteet > Tuulettimet, lämpöhuolto > DC-tuulettimet > MR9238E12B-FSR
MR9238E12B-FSR
MR9238E12B-FSR
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MR9238E12B-FSR luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MR9238E12B-FSR
Valmistaja Mechatronics
Kuvaus FAN AXIAL 92X38MM 12VDC WIRE
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
Osa numero MR9238E12B-FSR Valmistaja Mechatronics
Kuvaus FAN AXIAL 92X38MM 12VDC WIRE Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria Tuulettimet, lämpöhuolto Leveys 38.00mm
Paino 0.437 lb (198.00g) Voltage Range -
Jännite - Rated 12VDC päättyminen 2 Wire Leads
staattinen paine 1.540 in H2O (383.6 Pa) Koko / Dimension Square - 92mm L x 92mm H
Sarja MR9238 RPM 8000 RPM
Muut nimet 1570-1378 Käyttölämpötila -
melu 63.3 dB(A) Kosteuden herkkyys (MSL) Not Applicable
Materiaali - Frame Plastic Materiaali - Blade Plastic
Valmistajan toimitusaika 12 Weeks Lifetime @ Temp. -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulosuoja -
ominaisuudet Auto Restart Fan Tyyppi Tubeaxial
Nykyinen arvostelu 2.30A laakeri tyyppi Ball