Koti > Tuotteet > Tuulettimet, lämpöhuolto > DC-tuulettimet > MR9238E48B-FSR
MR9238E48B-FSR
MR9238E48B-FSR
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MR9238E48B-FSR luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MR9238E48B-FSR
Valmistaja Mechatronics
Kuvaus FAN AXIAL 92X38MM 48VDC WIRE
(Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
Product parameter
Osa numero MR9238E48B-FSR Valmistaja Mechatronics
Kuvaus FAN AXIAL 92X38MM 48VDC WIRE Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria Tuulettimet, lämpöhuolto Leveys 38.00mm
Paino 0.437 lb (198.00g) Voltage Range -
Jännite - Rated 48VDC päättyminen 2 Wire Leads
staattinen paine 1.540 in H2O (383.6 Pa) Koko / Dimension Square - 92mm L x 92mm H
Sarja MR9238 RPM 8000 RPM
Käyttölämpötila - melu 63.3 dB(A)
ominaisuudet Auto Restart Fan Tyyppi Tubeaxial
Nykyinen arvostelu 0.580A laakeri tyyppi Ball