Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > Muisti > 25LC040AXT-E/ST
25LC040AXT-E/ST
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 25LC040AXT-E/ST luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 25LC040AXT-E/ST
Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus IC EEPROM 4K SPI 10MHZ 8TSSOP
(Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs
Product parameter
Osa numero 25LC040AXT-E/ST Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus IC EEPROM 4K SPI 10MHZ 8TSSOP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 128949 pcs Tietolomake 25(AA, LC)040A
Kategoria Integroidut piirit (IC) Kirjoita työkiertoaika - sana, sivu 5ms
Jännite - Supply 2.5 V ~ 5.5 V teknologia EEPROM
Toimittaja Device Package 8-TSSOP Sarja -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C (TA) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) muistin tyyppi Non-Volatile
muistin koko 4Kb (512 x 8) Muistipiiri SPI
Muistimuoto EEPROM Valmistajan toimitusaika 30 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Yksityiskohtainen kuvaus EEPROM Memory IC 4Kb (512 x 8) SPI 10MHz 8-TSSOP
Kellotaajuus 10MHz Perusosan osanumero 25LC040AX