Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > Muisti > 25LC040XT-I/ST
25LC040XT-I/ST
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 25LC040XT-I/ST luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 25LC040XT-I/ST
Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus IC EEPROM 4K SPI 2MHZ 8TSSOP
(Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs
Product parameter
Osa numero 25LC040XT-I/ST Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus IC EEPROM 4K SPI 2MHZ 8TSSOP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 136522 pcs Tietolomake 25AA040, 25(L)C040
Kategoria Integroidut piirit (IC) Kirjoita työkiertoaika - sana, sivu 5ms
Jännite - Supply 2.5 V ~ 5.5 V teknologia EEPROM
Toimittaja Device Package 8-TSSOP Sarja -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Muut nimet 25LC040XT-I/ST-ND
25LC040XT-I/STTR
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TA)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
muistin tyyppi Non-Volatile muistin koko 4Kb (512 x 8)
Muistipiiri SPI Muistimuoto EEPROM
Valmistajan toimitusaika 8 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus EEPROM Memory IC 4Kb (512 x 8) SPI 2MHz 8-TSSOP Kellotaajuus 2MHz