25LC080D-I/P
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 25LC080D-I/P luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | 25LC080D-I/P |
|---|---|
| Valmistaja | Micrel / Microchip Technology |
| Kuvaus | IC EEPROM 8K SPI 10MHZ 8DIP |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1 pcs | 25 pcs | 100 pcs | ||
Product parameter
| Osa numero | 25LC080D-I/P | Valmistaja | Micrel / Microchip Technology |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | IC EEPROM 8K SPI 10MHZ 8DIP | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 120769 pcs | Tietolomake | 25AA080(C,D), 25LC080(C,D) |
| Kategoria | Integroidut piirit (IC) | Kirjoita työkiertoaika - sana, sivu | 5ms |
| Jännite - Supply | 2.5 V ~ 5.5 V | teknologia | EEPROM |
| Toimittaja Device Package | 8-PDIP | Sarja | - |
| Pakkaus | Tube | Pakkaus / Case | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Muut nimet | 25LC080DIP | Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Asennustyyppi | Through Hole | Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| muistin tyyppi | Non-Volatile | muistin koko | 8Kb (1K x 8) |
| Muistipiiri | SPI | Muistimuoto | EEPROM |
| Valmistajan toimitusaika | 16 Weeks | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| Yksityiskohtainen kuvaus | EEPROM Memory IC 8Kb (1K x 8) SPI 10MHz 8-PDIP | Kellotaajuus | 10MHz |