25LC080DT-E/ST
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 25LC080DT-E/ST luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | 25LC080DT-E/ST |
|---|---|
| Valmistaja | Micrel / Microchip Technology |
| Kuvaus | IC EEPROM 8K SPI 10MHZ 8TSSOP |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 2500 pcs | ||||
Product parameter
| Osa numero | 25LC080DT-E/ST | Valmistaja | Micrel / Microchip Technology |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | IC EEPROM 8K SPI 10MHZ 8TSSOP | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 113940 pcs | Tietolomake | 25AA080(C,D), 25LC080(C,D) |
| Kategoria | Integroidut piirit (IC) | Kirjoita työkiertoaika - sana, sivu | 5ms |
| Jännite - Supply | 2.5 V ~ 5.5 V | teknologia | EEPROM |
| Toimittaja Device Package | 8-TSSOP | Sarja | - |
| Pakkaus | Tape & Reel (TR) | Pakkaus / Case | 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 125°C (TA) | Asennustyyppi | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) | muistin tyyppi | Non-Volatile |
| muistin koko | 8Kb (1K x 8) | Muistipiiri | SPI |
| Muistimuoto | EEPROM | Valmistajan toimitusaika | 5 Weeks |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant | Yksityiskohtainen kuvaus | EEPROM Memory IC 8Kb (1K x 8) SPI 10MHz 8-TSSOP |
| Kellotaajuus | 10MHz | Perusosan osanumero | 25LC080D |