Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > Sulautetut - mikrokontrollerit > AT91M40400-25AC
AT91M40400-25AC
AT91M40400-25AC
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta AT91M40400-25AC luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero AT91M40400-25AC
Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus IC MCU 32BIT ROMLESS 100TQFP
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 5968 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero AT91M40400-25AC Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus IC MCU 32BIT ROMLESS 100TQFP Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 5968 pcs Tietolomake AT91M40400
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännite - Supply (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 3.6 V
Toimittaja Device Package 100-TQFP (14x14) Nopeus 25MHz