Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > Sulautetut - mikrokontrollerit > AT91M40800-33AI
AT91M40800-33AI
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta AT91M40800-33AI luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero AT91M40800-33AI
Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus IC MCU 32BIT ROMLESS 100LQFP
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 4785 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero AT91M40800-33AI Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus IC MCU 32BIT ROMLESS 100LQFP Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännite - Supply (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V
Toimittaja Device Package 100-LQFP (14x14) Nopeus 33MHz
Sarja AT91 RAM Koko 8K x 8
Program Memory Type ROMless Program Memory Size -
oheislaitteet POR, WDT Pakkaus Tray
Pakkaus / Case 100-LQFP Oscillator tyyppi External
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TA) I / O-numero 32
Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
EEPROM Koko - Yksityiskohtainen kuvaus ARM7® AT91 Microcontroller IC 16/32-Bit 33MHz ROMless 100-LQFP (14x14)