Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > PMIC - jännitesäätimet - lineaarinen > MIC39100-2.5WS-TR
MIC39100-2.5WS-TR
MIC39100-2.5WS-TR
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MIC39100-2.5WS-TR luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MIC39100-2.5WS-TR
Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus IC REG LINEAR 2.5V 1A SOT223
(Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs
Product parameter
Osa numero MIC39100-2.5WS-TR Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus IC REG LINEAR 2.5V 1A SOT223 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännitepudotus (max) 0.63V @ 1A
Jännite - lähtö (min / kiinteä) 2.5V Voltage - lähtö (Max) -
Jännite - tulo (Max) 16V Toimittaja Device Package SOT-223
Sarja - Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case TO-261-4, TO-261AA
PSRR - lähtö Tyyppi Fixed
Output Configuration Positive Muut nimet 576-1171-2
MIC39100-2.5WS TR
MIC3910025WSTR
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Lukumäärä Regulators 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours)
Valmistajan toimitusaika 8 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 1A SOT-223 Nykyinen - Tuotos 1A