MIC39100-3.3BS
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MIC39100-3.3BS luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | MIC39100-3.3BS |
|---|---|
| Valmistaja | Micrel / Microchip Technology |
| Kuvaus | IC REG LINEAR 3.3V 1A SOT223 |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 780 pcs | ||||
Product parameter
| Osa numero | MIC39100-3.3BS | Valmistaja | Micrel / Microchip Technology |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | IC REG LINEAR 3.3V 1A SOT223 | Lyijytön tila / RoHS-tila | Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva |
| Kategoria | Integroidut piirit (IC) | Jännitepudotus (max) | 0.63V @ 1A |
| Jännite - lähtö (min / kiinteä) | 3.3V | Voltage - lähtö (Max) | - |
| Jännite - tulo (Max) | 16V | Toimittaja Device Package | SOT-223 |
| Sarja | - | Suojausominaisuudet | Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity |
| Pakkaus | Tube | Pakkaus / Case | TO-261-4, TO-261AA |
| PSRR | - | lähtö Tyyppi | Fixed |
| Output Configuration | Positive | Käyttölämpötila | -40°C ~ 125°C |
| Lukumäärä Regulators | 1 | Asennustyyppi | Surface Mount |
| Yksityiskohtainen kuvaus | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 1A SOT-223 | Nykyinen - Tuotos | 1A |