Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > PMIC - jännitesäätimet - lineaarinen > MIC39150-1.8BT
MIC39150-1.8BT
MIC39150-1.8BT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MIC39150-1.8BT luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MIC39150-1.8BT
Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus IC REG LINEAR 1.8V 1.5A TO220-3
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 42582 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
400 pcs
Product parameter
Osa numero MIC39150-1.8BT Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus IC REG LINEAR 1.8V 1.5A TO220-3 Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 42582 pcs Tietolomake MIC39150,1,2
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännitepudotus (max) 0.5V @ 1.5A
Jännite - lähtö (min / kiinteä) 1.8V Voltage - lähtö (Max) -
Jännite - tulo (Max) 16V Toimittaja Device Package TO-220-3
Sarja - Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity
Pakkaus Tube Pakkaus / Case TO-220-3
PSRR - lähtö Tyyppi Fixed
Output Configuration Positive Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Lukumäärä Regulators 1 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 1.5A TO-220-3 Nykyinen - Tuotos 1.5A