Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > PMIC - jännitesäätimet - lineaarinen > MIC39150-2.5BU
MIC39150-2.5BU
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MIC39150-2.5BU luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MIC39150-2.5BU
Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus IC REG LINEAR 2.5V 1.5A TO263-3
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 40268 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
400 pcs
Product parameter
Osa numero MIC39150-2.5BU Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus IC REG LINEAR 2.5V 1.5A TO263-3 Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 40268 pcs Tietolomake MIC39150,1,2
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännitepudotus (max) 0.5V @ 1.5A
Jännite - lähtö (min / kiinteä) 2.5V Voltage - lähtö (Max) -
Jännite - tulo (Max) 16V Toimittaja Device Package TO-263-3
Sarja - Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity
Pakkaus Tube Pakkaus / Case TO-263-4, D²Pak (3 Leads + Tab), TO-263AA
PSRR - lähtö Tyyppi Fixed
Output Configuration Positive Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Lukumäärä Regulators 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 1.5A TO-263-3 Nykyinen - Tuotos 1.5A