Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > Sulautetut - mikrokontrollerit > PIC16F883-E/ML
PIC16F883-E/ML
PIC16F883-E/ML
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta PIC16F883-E/ML luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero PIC16F883-E/ML
Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus IC MCU 8BIT 7KB FLASH 28QFN
(Yhdysvaltain dollareina)
366 pcs
Product parameter
Osa numero PIC16F883-E/ML Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus IC MCU 8BIT 7KB FLASH 28QFN Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännite - Supply (Vcc / Vdd) 2 V ~ 5.5 V
Toimittaja Device Package 28-QFN (6x6) Nopeus 20MHz
Sarja PIC® 16F RAM Koko 256 x 8
Program Memory Type FLASH Program Memory Size 7KB (4K x 14)
oheislaitteet Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT Pakkaus Tube
Pakkaus / Case 28-VQFN Exposed Pad Oscillator tyyppi Internal
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C (TA) I / O-numero 24
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 4 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant EEPROM Koko 256 x 8
Yksityiskohtainen kuvaus PIC PIC® 16F Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 7KB (4K x 14) FLASH 28-QFN (6x6) Datamuuntimet A/D 11x10b