Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > Sulautetut - mikrokontrollerit > PIC16F883-I/SS
PIC16F883-I/SS
PIC16F883-I/SS
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta PIC16F883-I/SS luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero PIC16F883-I/SS
Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus IC MCU 8BIT 7KB FLASH 28SSOP
Product parameter
Osa numero PIC16F883-I/SS Valmistaja Micrel / Microchip Technology
Kuvaus IC MCU 8BIT 7KB FLASH 28SSOP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännite - Supply (Vcc / Vdd) 2 V ~ 5.5 V
Toimittaja Device Package 28-SSOP Nopeus 20MHz
Sarja PIC® 16F RAM Koko 256 x 8
Program Memory Type FLASH Program Memory Size 7KB (4K x 14)
oheislaitteet Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT Pakkaus Tube
Pakkaus / Case 28-SSOP (0.209", 5.30mm Width) Muut nimet PIC16F883ISS
Oscillator tyyppi Internal Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TA)
I / O-numero 24 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 7 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
EEPROM Koko 256 x 8 Yksityiskohtainen kuvaus PIC PIC® 16F Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 7KB (4K x 14) FLASH 28-SSOP