APT100GN120JDQ4
APT100GN120JDQ4
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta APT100GN120JDQ4 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero APT100GN120JDQ4
Valmistaja Microsemi
Kuvaus IGBT 1200V 153A 446W SOT227
(Yhdysvaltain dollareina)
10 pcs
Product parameter
Osa numero APT100GN120JDQ4 Valmistaja Microsemi
Kuvaus IGBT 1200V 153A 446W SOT227 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 2062 pcs Tietolomake
Kategoria Discrete Semiconductor Products Jännite - Collector Emitter Breakdown (Max) 1200V
Vce (päällä) (Max) @ Vge, Ic 2.1V @ 15V, 100A Toimittaja Device Package ISOTOP®
Sarja - Virta - Max 446W
Pakkaus / Case SOT-227-4, miniBLOC Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ)
NTC Thermistor No Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 32 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Input kapasitanssi (Cies) @ Vce 6.5nF @ 25V
panos Standard IGBT Tyyppi Trench Field Stop
Yksityiskohtainen kuvaus IGBT Module Trench Field Stop Single 1200V 153A 446W Chassis Mount ISOTOP® Nykyinen - Collector Cutoff (Max) 200µA
Nykyinen - Collector (le) (Max) 153A kokoonpano Single