APT100GT120JU3
APT100GT120JU3
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta APT100GT120JU3 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero APT100GT120JU3
Valmistaja Microsemi
Kuvaus IGBT 1200V 140A 480W SOT227
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs100 pcs250 pcs
Product parameter
Osa numero APT100GT120JU3 Valmistaja Microsemi
Kuvaus IGBT 1200V 140A 480W SOT227 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 3316 pcs Tietolomake APT100GT120JU3
Kategoria Discrete Semiconductor Products Jännite - Collector Emitter Breakdown (Max) 1200V
Vce (päällä) (Max) @ Vge, Ic 2.1V @ 15V, 100A Toimittaja Device Package SOT-227
Sarja - Virta - Max 480W
Pakkaus / Case ISOTOP Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ)
NTC Thermistor No Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 32 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Input kapasitanssi (Cies) @ Vce 7.2nF @ 25V
panos Standard IGBT Tyyppi Trench Field Stop
Yksityiskohtainen kuvaus IGBT Module Trench Field Stop Single 1200V 140A 480W Chassis Mount SOT-227 Nykyinen - Collector Cutoff (Max) 5mA
Nykyinen - Collector (le) (Max) 140A kokoonpano Single