Koti > Tuotteet > Discrete Semiconductor Products > Transistorit - IGBTs - Single > APT13GP120BDQ1G
APT13GP120BDQ1G
APT13GP120BDQ1G
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta APT13GP120BDQ1G luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero APT13GP120BDQ1G
Valmistaja Microsemi
Kuvaus IGBT 1200V 41A 250W TO247
(Yhdysvaltain dollareina)
90 pcs
Product parameter
Osa numero APT13GP120BDQ1G Valmistaja Microsemi
Kuvaus IGBT 1200V 41A 250W TO247 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 11070 pcs Tietolomake Power Products CatalogAPT13GP120BDQ1(G)
Kategoria Discrete Semiconductor Products Jännite - Collector Emitter Breakdown (Max) 1200V
Vce (päällä) (Max) @ Vge, Ic 3.9V @ 15V, 13A Testaa kunto 600V, 13A, 5 Ohm, 15V
Td (päällä / pois) @ 25 ° C 9ns/28ns Switching Energy 115µJ (on), 165µJ (off)
Toimittaja Device Package TO-247 [B] Sarja POWER MOS 7®
Virta - Max 250W Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-247-3 Muut nimet APT13GP120BDQ1GMI
APT13GP120BDQ1GMI-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 32 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Syötetyyppi Standard
IGBT Tyyppi PT Gate Charge 55nC
Yksityiskohtainen kuvaus IGBT PT 1200V 41A 250W Through Hole TO-247 [B] Nykyinen - Collector Pulssi (ICM) 50A
Nykyinen - Collector (le) (Max) 41A