Koti > Tuotteet > Discrete Semiconductor Products > Transistorit - IGBTs - Single > APT13GP120BG
APT13GP120BG
APT13GP120BG
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta APT13GP120BG luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero APT13GP120BG
Valmistaja Microsemi
Kuvaus IGBT 1200V 41A 250W TO247
(Yhdysvaltain dollareina)
90 pcs
Product parameter
Osa numero APT13GP120BG Valmistaja Microsemi
Kuvaus IGBT 1200V 41A 250W TO247 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 15434 pcs Tietolomake APT13GP120B,S(G)
Kategoria Discrete Semiconductor Products Jännite - Collector Emitter Breakdown (Max) 1200V
Vce (päällä) (Max) @ Vge, Ic 3.9V @ 15V, 13A Testaa kunto 600V, 13A, 5 Ohm, 15V
Td (päällä / pois) @ 25 ° C 9ns/28ns Switching Energy 115µJ (on), 165µJ (off)
Toimittaja Device Package TO-247 [B] Sarja POWER MOS 7®
Virta - Max 250W Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-247-3 Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 23 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Syötetyyppi Standard IGBT Tyyppi PT
Gate Charge 55nC Yksityiskohtainen kuvaus IGBT PT 1200V 41A 250W Through Hole TO-247 [B]
Nykyinen - Collector Pulssi (ICM) 50A Nykyinen - Collector (le) (Max) 41A