Koti > Tuotteet > Discrete Semiconductor Products > Transistorit - IGBTs - Single > APT75GN60BG
APT75GN60BG
APT75GN60BG
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta APT75GN60BG luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero APT75GN60BG
Valmistaja Microsemi
Kuvaus IGBT 600V 155A 536W TO247
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs30 pcs120 pcs
270 pcs510 pcs1020 pcs
Product parameter
Osa numero APT75GN60BG Valmistaja Microsemi
Kuvaus IGBT 600V 155A 536W TO247 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 21546 pcs Tietolomake APT75GN60(B,S)(G)Power Products Catalog
Kategoria Discrete Semiconductor Products Jännite - Collector Emitter Breakdown (Max) 600V
Vce (päällä) (Max) @ Vge, Ic 1.85V @ 15V, 75A Testaa kunto 400V, 75A, 1 Ohm, 15V
Td (päällä / pois) @ 25 ° C 47ns/385ns Switching Energy 2500µJ (on), 2140µJ (off)
Toimittaja Device Package TO-247 [B] Sarja -
Virta - Max 536W Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-247-3 Käyttölämpötila -55°C ~ 175°C (TJ)
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 18 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Syötetyyppi Standard IGBT Tyyppi Trench Field Stop
Gate Charge 485nC Yksityiskohtainen kuvaus IGBT Trench Field Stop 600V 155A 536W Through Hole TO-247 [B]
Nykyinen - Collector Pulssi (ICM) 225A Nykyinen - Collector (le) (Max) 155A