APTGT100DA60T1G
APTGT100DA60T1G
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta APTGT100DA60T1G luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero APTGT100DA60T1G
Valmistaja Microsemi
Kuvaus IGBT BOOST CHOP 600V 150A SP1
(Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
Product parameter
Osa numero APTGT100DA60T1G Valmistaja Microsemi
Kuvaus IGBT BOOST CHOP 600V 150A SP1 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 3717 pcs Tietolomake Power Products CatalogAPTGT100DA60T1G
Kategoria Discrete Semiconductor Products Jännite - Collector Emitter Breakdown (Max) 600V
Vce (päällä) (Max) @ Vge, Ic 1.9V @ 15V, 100A Toimittaja Device Package SP1
Sarja - Virta - Max 340W
Pakkaus / Case SP1 Käyttölämpötila -40°C ~ 175°C (TJ)
NTC Thermistor Yes Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 32 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Input kapasitanssi (Cies) @ Vce 6.1nF @ 25V
panos Standard IGBT Tyyppi Trench Field Stop
Yksityiskohtainen kuvaus IGBT Module Trench Field Stop Single 600V 150A 340W Chassis Mount SP1 Nykyinen - Collector Cutoff (Max) 250µA
Nykyinen - Collector (le) (Max) 150A kokoonpano Single