APTGT100DSK60T3G
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta APTGT100DSK60T3G luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero APTGT100DSK60T3G
Valmistaja Microsemi
Kuvaus IGBT MODULE DUAL BUCK CHOP SP3
Product parameter
Osa numero APTGT100DSK60T3G Valmistaja Microsemi
Kuvaus IGBT MODULE DUAL BUCK CHOP SP3 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4645 pcs Tietolomake Power Products CatalogAPTGT100DSK60T3G
Kategoria Discrete Semiconductor Products Jännite - Collector Emitter Breakdown (Max) 600V
Vce (päällä) (Max) @ Vge, Ic 1.9V @ 15V, 100A Toimittaja Device Package SP3
Sarja - Virta - Max 340W
Pakkaus / Case SP3 Käyttölämpötila -40°C ~ 175°C (TJ)
NTC Thermistor Yes Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Input kapasitanssi (Cies) @ Vce 6.1nF @ 25V panos Standard
IGBT Tyyppi Trench Field Stop Yksityiskohtainen kuvaus IGBT Module Trench Field Stop Dual Buck Chopper 600V 150A 340W Chassis Mount SP3
Nykyinen - Collector Cutoff (Max) 250µA Nykyinen - Collector (le) (Max) 150A