APTGT50DH120T3G
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta APTGT50DH120T3G luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero APTGT50DH120T3G
Valmistaja Microsemi
Kuvaus MOD IGBT 1200V 75A SP3
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero APTGT50DH120T3G Valmistaja Microsemi
Kuvaus MOD IGBT 1200V 75A SP3 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5397 pcs Tietolomake APTGT50DH120T3G
Kategoria Discrete Semiconductor Products Jännite - Collector Emitter Breakdown (Max) 1200V
Vce (päällä) (Max) @ Vge, Ic 2.1V @ 15V, 50A Toimittaja Device Package SP3
Sarja - Virta - Max 277W
Pakkaus / Case SP3 Käyttölämpötila -40°C ~ 150°C (TJ)
NTC Thermistor Yes Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Input kapasitanssi (Cies) @ Vce 3.6nF @ 25V panos Standard
IGBT Tyyppi Trench Field Stop Yksityiskohtainen kuvaus IGBT Module Trench Field Stop Asymmetrical Bridge 1200V 75A 277W Chassis Mount SP3
Nykyinen - Collector Cutoff (Max) 250µA Nykyinen - Collector (le) (Max) 75A