APTGT50DSK60T3G
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta APTGT50DSK60T3G luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero APTGT50DSK60T3G
Valmistaja Microsemi
Kuvaus IGBT MOD TRENCH DL BUCK CHOP SP3
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero APTGT50DSK60T3G Valmistaja Microsemi
Kuvaus IGBT MOD TRENCH DL BUCK CHOP SP3 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5633 pcs Tietolomake APTGT50DSK60T3GPower Products Catalog
Kategoria Discrete Semiconductor Products Jännite - Collector Emitter Breakdown (Max) 600V
Vce (päällä) (Max) @ Vge, Ic 1.9V @ 15V, 50A Toimittaja Device Package SP3
Sarja - Virta - Max 176W
Pakkaus / Case SP3 Käyttölämpötila -40°C ~ 175°C (TJ)
NTC Thermistor Yes Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Input kapasitanssi (Cies) @ Vce 3.15nF @ 25V panos Standard
IGBT Tyyppi Trench Field Stop Yksityiskohtainen kuvaus IGBT Module Trench Field Stop Dual Buck Chopper 600V 80A 176W Chassis Mount SP3
Nykyinen - Collector Cutoff (Max) 250µA Nykyinen - Collector (le) (Max) 80A