JANS1N5418
JANS1N5418
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta JANS1N5418 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero JANS1N5418
Valmistaja Microsemi
Kuvaus DIODE GEN PURP 400V 3A AXIAL
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 440 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
Product parameter
Osa numero JANS1N5418 Valmistaja Microsemi
Kuvaus DIODE GEN PURP 400V 3A AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 440 pcs Tietolomake 1N5415 - 20
Kategoria Discrete Semiconductor Products Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 1.5V @ 9A
Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 400V Toimittaja Device Package -
Nopeus Fast Recovery = 200mA (Io) Sarja Military, MIL-PRF-19500/411