Koti > Tuotteet > Discrete Semiconductor Products > Diodit - Zener - Single > JANS1N5968US
JANS1N5968US
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta JANS1N5968US luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero JANS1N5968US
Valmistaja Microsemi
Kuvaus DIODE ZENER 5.6V 5W AXIAL
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 4482 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero JANS1N5968US Valmistaja Microsemi
Kuvaus DIODE ZENER 5.6V 5W AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 4482 pcs Tietolomake
Kategoria Discrete Semiconductor Products Jännite - Zener (Nom) (Vz) 5.6V
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 1.5V @ 1A Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package E, Axial Sarja Military, MIL-PRF-19500/356
Virta - Max 5W Pakkaus Bulk