Koti > Tuotteet > Discrete Semiconductor Products > Diodit - Zener - Single > JANS1N5969CUS
JANS1N5969CUS
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta JANS1N5969CUS luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero JANS1N5969CUS
Valmistaja Microsemi
Kuvaus DIODE ZENER 6.2V 5W AXIAL
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 4300 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero JANS1N5969CUS Valmistaja Microsemi
Kuvaus DIODE ZENER 6.2V 5W AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 4300 pcs Tietolomake
Kategoria Discrete Semiconductor Products Jännite - Zener (Nom) (Vz) 6.2V
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 1.5V @ 1A Toleranssi ±2%
Toimittaja Device Package E, Axial Sarja Military, MIL-PRF-19500/356
Virta - Max 5W Pakkaus Bulk