Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > PMIC - jännitesäätimet - lineaarinen > LX8383A-33CP
LX8383A-33CP
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta LX8383A-33CP luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero LX8383A-33CP
Valmistaja Microsemi
Kuvaus IC REG LIN 3.3V 7.5A TO220 POWER
Product parameter
Osa numero LX8383A-33CP Valmistaja Microsemi
Kuvaus IC REG LIN 3.3V 7.5A TO220 POWER Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5214 pcs Tietolomake LX8383
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännitepudotus (max) 1.3V @ 7.5A
Jännite - lähtö (min / kiinteä) 3.3V Voltage - lähtö (Max) -
Jännite - tulo (Max) 10V Toimittaja Device Package TO-220, Power
Sarja - Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature
Pakkaus Tube Pakkaus / Case TO-220-3 Cropped Leads
PSRR 83dB (120Hz) lähtö Tyyppi Fixed
Output Configuration Positive Käyttölämpötila 0°C ~ 125°C
Lukumäärä Regulators 1 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 2 (1 Year) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 7.5A TO-220, Power Nykyinen - lepotilassa (Iq) 10mA
Nykyinen - Tuotos 7.5A Ohjaustoiminnot -